środa, 27 czerwca 2018

Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz - Awaria małżeńska

Jak wygląda dom bez żon? Pewnego dnia Mateusz i Sebastian, dwaj obcy
sobie faceci, stają się bliźniakami syjamskimi złączonymi wspólnym losem
tymczasowych samotnych ojców.
Tylko czy dadzą radę sprostać wyzwaniom?Najlepsza książka obyczajowa, którą przeczytałam od dawna, dawna, dawna...
Do tego uśmiałam się niesamowicie...Ta historia to niemal spełnienie marzeń niejednej matki i żony. Wyobraźcie sobie bowiem, że na skutek wypadku dwie kobiety zostają unieruchomione w gipsie i mają przebywać w szpitalu minimum trzy tygodnie. Z dziećmi w tym czasie zostają mężowie, którzy dotychczas raczej mało angażowali się w życie rodzinne. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, albowiem zaraz rozpoczęcie roku szkolnego, pierwsze wywiadówki, prace plastyczne związane z jesienią, ale i codzienne życie z dwójką dzieci, z których jedno je tylko jajecznicę, a drugie jaja na twardo...
Szybko okaże się, że zwyczajne życie i jego codzienne wyzwania okażą się trudniejsze niż panom się wydawało i zaczną szukać kogoś do pomocy... Kto im pomoże? Zdradzę tylko tyle, że będzie to lukratywna prostytutka ;)
Muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłam podczas lektury, która okazałą się nad wyraz przyjemna i trochę taka życiowa. Nie ukrywam, że aż korci mnie, żeby tą książkę podsunąć mężowi, który ma tą przewagę, że wie do jakiego przedszkola uczęszcza syn i kto jest jego wychowawczynią, to jednak paru rzeczy mógłby się z niej nauczyć lub pewne wnioski wyciągnąć ;)

Polecam matkom w kryzysie, ojcom ku przestrodze, a całej reszcie życząc dobrej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz