środa, 16 grudnia 2020

PS I życzę Ci dużo miłości Zbiór opowiadań

 „PS I życzę Ci dużo miłości” najpopularniejsze polskie autorki literatury obyczajowej stworzyły tom najpiękniejszych opowieści o miłości, która narodziła się dzięki świątecznej kartce. W antologii „PS I życzę Ci dużo miłości” czytelniczki odnajdą cały wachlarz szczerych emocji i wzruszeń. W gronie autorek znalazły się: Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek czy Ilona Gołębiewska.Każdy z nas zastanawiał się z pewnością, jak to jest, kiedy się dostaje kartkę, czy list z przeszłości, która to kartka ma szansę odmienić czyjeś życie.

W tym światecznym zbiorze opowiadań najpoczytniejsze polskie autorki powieści o0byczajowych zmierzyły się ze znalezieniem odpowiedzi na pytanie - co by było gdyby...

Osiem historii pokazujących co by było gdyby kartka trafiła do właściciela, czy raaczej, jak zabłąkana czy schowana kartka może odmienić życie. 

Wielu z naszych bohaterek zabłąkane akrtki dały drugą szansę na miłość, rozplątanie poplątanych ścieżek i drugą szansę. 

Osiem ciepłych historii w świątecznym klimacie to idealna propozycja na zimowe grudniowe wieczory, dające nadzieję i przejemnie otulające, idelane na taki czas.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz