poniedziałek, 28 grudnia 2020

Grzeszne i gorące Święta

 Ostatnio dużą popularnością na polskim rynku wydawniczym cieszą się powieści z wątkami erotycznymi, wydawać by się mogło, że przez wiele lat powieści takie były niszowe, teraz stają się bestselerami. Wystarczy spojrzeć w którejkolwiek księgarni internetowej na listę top, czy obejrzeć listę bestselerów Legimi. 

W tym roku kilka wydawnictw pokusiło się również o wydanie zbiorów opowiadań z erotycznym zabarwieniem, chcąc zapewnić czytelniczką trochę inną lekturę na święta niż standardowe powieści z motywami świątecznymi. Byłam bardzo ciekawa, jaką te książki przybiorą formę, czym będą różnic sie od popularnych romansideł, które można kupić w kiosku. To, co przekonało mnie do sięgnięcia po dwie tego typu propozycje to plejady poczytnych autorek, które pokusiły się o zmierzenie z trudnym zadaniem - ma być ciekawie, świątecznie, z pomysłem a do tego erotycznie.

Muszę przyznać, ze moje zaskoczenie było dość duże, bo okazało się, że zadanie udało się im wykonać w sposób, którego sie nie spodziewałam, a całość wypadła wyjątkowo dobrze. 


Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? 

Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. 

Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych orgazmów, a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Autorkami opowiadań zebranych w książce "Gorąca gwiazdka" są Katarzyna Berenika Miszczuk, K.A. Figaro, Alexa Lavenda, Patrycja Strzałkowska, Małgorzata Oliwia Sobczak, Jagna Rolska, Katarzyna Mak, Joanna Dubler, Kaja Łęcka, Maya Frost, Alicja Skirgajłło i Elżbieta Kozłowska.„Grzeszne święta” to dziesięć gorących, wigilijnych opowiadań na zimne wieczory. Za oknami śnieg i mróz, a w ciepłym wnętrzu, rozświetlonym blaskiem ognia igrającego w kominku, spotykają się spojrzenia, splatają się palce, usta łączą się w pocałunku. Zamiast szelestu papieru towarzyszącego rozpakowywaniu prezentów słychać szelest ubrań zsuwających się na podłogę. Wśród autorek - mistrzynie gatunku: Paulina Świst, K.N. Haner, Anna Wolf, Agata Suchocka czy  Agnieszka Siepielska. Gwiazdka jeszcze nigdy nie była tak pociągająca!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz