poniedziałek, 28 grudnia 2020

Pucio po raz kolejny

 Pucio, ukochany bohater dzieci i rodziców, do przytulania, zasypiania, na spacery i do zabawy!

Ta urocza maskotka sprawi radość każdemu maluchowi. Jest świetnym uzupełnieniem serii książek wspierających rozwój mowy autorstwa Marty Galewskiej-Kustry z ilustracjami Joanny Kłos.

Święty Mikołaj zna nasze marzenia i ulubionych bohaterów, więc tym razem w świątecznym worku miał naszego ukochanego Pucia - cudowna maskotkę w sam raz do malej rączki, która odkąd się pojawiła w naszym domu, towarzyszy synowi codziennie. Musimy się chyba zaopatrzyć w drugi awaryjny egzemplarz, tak, aby ewentualnej zguby nie musieć szukać ;) Malutki, niepozorny chłopiec, który zdobył serca małych czytelników (i ich rodziców) pojawił się w namacalnej wersji, tak aby moc maluchom towarzyszyć zarówno podczas snu, jak i w trudnych sytuacjach życiowych.


Oprócz cudownej maskotki dostaliśmy również najnowsze puzzle dla maluchów, oczywiście z Puciem w roli głównej

Tym razem wraz z naszym bohaterem zasłuchamy się w przyrodzie, która pokaże nam i da usłyszeć całą masę  dźwięków, dzięki którym bliżej poznany mieszkańców pewnego drzewa. Oczywiście, tak, jak za każdym razem oprócz niewątpliwej przyjemności układania samych puzzli mamy tutaj również element edukacyjny - odgłosy przyrody, wyrazy dźwiękonaśladowcze, a dla tych ciut starszych fanów Pucia również sylaby do przeczytania. 

wiek: 2+

W pudełku znajdziecie duży obrazek składający się z 12 elementów, a na nim Pucia i Misię w otoczeniu dźwięków natury.

Nadstawcie uszu i razem z ulubionymi bohaterami posłuchajcie ćwierkania ptaków, bzyczenia owadów, tuptania mrówek, chrupania wiewiórki, szczekania psa czy szumu wiatru. Może po ułożeniu obrazka sami wydacie okrzyk zdumienia jak Pucio lub zaśmiejecie się radośnie jak Misia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz